Zwrot podatku z zagranicy

Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w zakresie zwrotu podatku z pracy za granicą w Programie Partnerskim TAX-POL. Bardzo atrakcyjne źródło dochodu bez żadnego wkładu finansowego.

Za każdą osobę, która podpisze z nami umowę, otrzymacie Państwo 45 zł netto, bez względu na to, czy osoba ta zapłaci nam za usługę, czy też nie.

Rozliczeń dokonuje niezależna platforma afiliacyjna. Wszystkich wypełnionych i wysyłanych formularzach przez Klienta są rejestrowane w panelu administracyjnym, do którego mają Państwo dostęp. Dlatego można być pewnym, że wszystkie przekierowania zostaną zarejestrowane na Państwa koncie, a należne wynagrodzenie wypłacone.

Firma Tax-Pol od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferując zwrot podatku z Holandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Jako jeden z nielicznych podmiotów na rynku posiadamy doświadczenie i wiedzę, aby uzyskiwać najwyższe zwroty przy prostych procedurach. Zaufało nam już tysiące klientów i co roku grono osób zadowolonych z naszych usług systematycznie powiększa się.

Od wejścia Polski do Unii Europejskiej tj. od 1. maja 2004 r. do pracy za granicę wyjechało ponad 2 mln. naszych rodaków. Tak ogromna liczba osób to potencjalni Klienci, którzy szukają możliwości odzyskania zapłaconego podatku dochodowego w kraju zatrudnienia. Praktycznie w każdej rodzinie w Polsce znajdziemy osoby, które pracowały, pracują lub zamierzają pracować za granicą. Pomyśl ilu z nich może wejść na Twoją stronę. Osoby takie są zainteresowane naszymi usługami. Dotyczy to również ich znajomych.

Dlaczego jesteśmy atrakcyjniejsi od konkurencji?
– Zachęcamy Klientów do wypełnienia naszego formularza ze stron Wydawców dając tym Klientom 5% rabatu. W ten sposób osoby zainteresowane naszymi usługami chętniej to robią, a Wydawcy więcej zarabiają (więcej wypełnionych formularzy).
– Jedna z najniższych prowizji w kraju – 7% netto (inne firmy pobierają 14% netto).

Niższa cena za usługi = więcej wypełnionych formularzy = większe zyski

print
PDF24    Wyślij artykuł jako PDF   

Comments

  1. Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.