Szczególny program partnerski


propartner_125x125 Szczególny program partnerski

Program partnerski ProPartnera

Jeśli masz serwis internetowy skierowany do osób sprzedających w Internecie produkty lub usługi…

Zarabiaj polecając ProPartnera właścicielom polskich e-biznesów

W polskiej Sieci programy partnerskie stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne. Właściciele e-biznesów już teraz dostrzegają korzyści płynące z posiadania własnego programu…

…zaś ProPartner jest rozwiązaniem, którego szukają: z jednej strony wygodnym i szybkim, z drugiej – oferującym Sprzedawcy naprawdę duże możliwości.

Wysokie, wieczne prowizje – nawet 200 złotych za jednego poleconego Sprzedawcę!

Otrzymasz 20% prowizji od kwoty rocznego abonamentu opłaconego przez Sprzedawców, których polecisz.

Prowizja od opłat abonamentowych poleconego przez Ciebie Sprzedawcy jest wieczna, tzn. naliczana tak długo, jak długo Sprzedawca ten korzysta z ProPartnera. Kiedy Sprzedawca opłaci abonament za drugi rok korzystania z ProPartnera, otrzymasz prowizję ponownie; tak samo za trzeci, czwarty i kolejne lata.

Pliki cookies, na podstawie których identyfikujemy poleconych przez Ciebie Sprzedawców, są zapisywane aż na 1 rok. Dzięki temu – nawet gdyby od polecenia klienta do uruchomienia programu minęło kilka tygodni czy miesięcy – otrzymasz należną prowizję.

Indywidualne podejście do każdego Partnera

Program partnerski ProPartnera jest nastawiony na jakość, nie na ilość. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucania zgłoszeń wedle własnego uznania. Pamiętaj, że aby móc promować ProPartnera dla Sprzedawców, musisz prowadzić serwis internetowy skierowany (częściowo lub w całości) do właścicieli e-biznesów.

Kiedy już zaakceptujemy Twoje zgłoszenie, omówimy z Tobą szczegółowo plan współpracy. Wysłuchamy uważnie Twoich propozycji i podzielimy się z Tobą swoimi. Oczywiście masz w działaniach promocyjnych wolną rękę i nie musisz konsultować z nami każdego ruchu, jednak nasza wiedza i doświadczenie w temacie mogą się okazać bardzo przydatne.

To samo tyczy się materiałów marketingowych – reklam graficznych, tekstowych itd. Wspólnie zastanowimy się, jakie materiały możesz wykorzystać przy promocji ProPartnera i wspólnie je opracujemy.

Zgłoś się już teraz! www.ProPartner.pl

print
PDF24    Wyślij artykuł jako PDF   

Leave a Reply

Your email address will not be published.