Jak dzięki własnej pasji być szczęśliwym oraz zarabiać na życie?

Hobby, to coś takiego na co lubimy poświęcać wiele czasu, a nawet każdą chwilę. Wiedzą to na przykład miłośnicy starych samochodów, czy motocykli. Osoby zajmujące się swoim hobby potrafią wiele poświęcić, aby osiągnąć zamierzony rezultat. Kiedy pasjonata odnawia samochód zabytkowy, to nie myśli o jego wartości rynkowej, ale jak zdobyć wszystkie oryginalne części do niego. Zdarzają się także przeróbki, ale to już nieco inna bajka, takie przeróbki robi inny rodzaj pasjonatów. Ludzie zajmujący się tuningiem, czyli “ulepszaniem” starych modeli i dopasowaniem części tak, aby auto śmigało, jak najnowsze, a zachowało stary styl, czyli takie przeniesienie w “nasze czasy” starszych modeli.
Są też ludzie lubiący pisać książki, albo czytać powieści o określonej tematyce. Zarówno jedni, jak też drudzy robią to z pasji.
Zazwyczaj własne hobby daje poczucie szczęścia, mimo spędzonych wielu godzin nad danym zadaniem. Jednak to co człowiek lubi robić z pasją, może a nawet powinno się stać jego sposobem na zarabianie pieniędzy. Nie znaczy to jednak, żeby porzucić swoją pasję, ale można ją dzięki temu także rozwijać.
Wiele się mówi ostatnio w Internecie o konieczności komercjalizacji własnej pasji, ten kto potrafi to zrobić, ten ma duże szanse na większe niż przeciętność zarobki.
Cóż zatem tu można dodać. Większość z nas lubi robić zakupy, bo nastały czasy “konsumpcjonizmu”.
Zastanów się teraz, czy i Ty nie lubisz robić zakupów przez Internet, jeśli nie, to może się okazać, że niektóre rzeczy i tak i tak musisz sobie kupić.
Chociaż nie musisz wtedy chodzić godzinami po sklepach, ale ciszysz się tak samo rozpakowując przesyłkę, którą przywiezie Ci kurier.
Dodatkowo robiąc zakupy regularnie można sobie wypracować rabaty do 90%, a będąc bardziej aktywnym i zaangażowanym w system polecania, nawet sobie dorobić. Co najciekawsze w takim systemie network marketingowym, uzyskuje się wówczas dochód pasywny. Czyli z pracy wykonywanej systematycznie i okazjonalnie buduje się tak zwaną grupę zakupową i uzyskuje dochód co miesiąc, czyli tak jak wypłatę. Jest to genialne rozwiązanie, gdyż wystarczy dzielić się informacjami o fajnym sklepie w internecie. Należy wówczas korzystać z własnego linku referencyjnego. Jednak w tym wypadku, chodzi o coś więcej. Chodzi o pasję, o radość życia, o dzielenie się tym co fajne, wygodne i dobre. O poprawę jakości życia, nie tylko naszą osobistą, ale także innych ludzi wokół. No i rzecz jasna o zwiększenie zamożności, każdej osoby biorącej udział w projekcie.

print
PDF24    Wyślij artykuł jako PDF   

Leave a Reply

Your email address will not be published.